E-commerce – Surferzy Wiedzy
1 lutego 2018
„Surferzy Wiedzy” #2 Jak zamienić swoją wiedzę i pasję w przychody?
6 marca 2018

„Surferzy Wiedzy” #1 Jak roboty i ludzie będą ze sobą współpracować?

 

Data: 7 marca 2018

 

 „Surferzy Wiedzy”  to seria spotkań z ludźmi, którzy postanowili poświęcić część swojego zawodowego i osobistego życia na uczenie innych osób tego, co jest dla nich prawdziwą pasją. Poznaj ludzi pozytywnie zakręconych, mistrzów w swojej dziedzinie, którzy razem z nami chcą wypłynąć na ocean digital learning.

Program on-line jest realizowany NA ŻYWO w studio Digital Knowledge Observatory, gdzie surferzy wiedzy rozwiną opowieść o swoich pasjach i ujawnią jak budują biznes na tym, co kochają robić. 

Może Ty również zechcesz spróbować? Z programu dowiesz się, jak zacząć współpracę i opracować własny model biznesowy nie wydając nawet złotówki!

Widzimy się w wybrane środowe wieczory na żywo! W odcinkach tego sezonu ugościmy kilka wyjątkowo interesujących osobowości, które swoje zainteresowania oraz nietypowe cechy osobowości przekładają na innowacyjny biznes.


#1 Jak roboty i ludzie będą ze sobą współpracować?

Przyszłość przykrywa tajemnica, jednak razem z Dianą Nowek postaramy się ją odczarować.

  • Jak działają systemy, które analizują nasze emocje? 
  • Czy technologia może nas kiedyś pokonać?
  • Jakim cudem komputer może lepiej niż człowiek poinformować jakie pierwsze wrażenie robisz na innych? 
  • Czym w ogóle jest psychologia wyglądu, emocji i co daje nam jej świadomość?  

Odpowiedzi na te i jeszcze więcej szalenie ciekawych pytań poznacie już w środę 7 marca o godzinie 19.

Webinarium już się odbyło!

SURFERZY WIEDZY

Poznaj naszych surferów!

Diana Nowek


Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Instytut Komunikacji Niewerbalnej, zajmującej się wykorzystaniem najnowszej wiedzy psychologicznej z zakresu percepcji wyglądu, analizy mikroekspresji oraz analizy behawioralnej w wystąpieniach publicznych, sprzedaży, negocjacjach i rekrutacji. Jej firma jest dystrybutorem innowacyjnej technologii Facial Emotion Recogniotion, rozpoznającej ekspresje mimiczne w czasie rzeczywistym. Wykorzystywana jest ona do badań konsumenckich, diagnozy emocjonalnej klientów oraz zwiększania zaangażowania i sprzedaży w obsłudze klienta. Założycielka i redaktor portalu Psychologia Wyglądu ( www.psychologiawygladu.pl), najpopularniejszej strony poświęconej tematyce komunikacji niewerbalnej i analizy wyglądu.

Piotr Maczuga


Gospodarzem odcinka jest Piotr Maczuga - menedżer Digital Lab w Digital Knowledge Village. Od ponad 10 lat zajmuje się zawodowo prowadzeniem projektów w zakresie nowoczesnych multimediów w biznesie, edukacji i rozrywce. W ramach działalności pisze, nagrywa, szkoli i występuje publicznie. Zrealizował już ponad 1000 webinariów.