Rekrutacja do programu akceleracyjnego EdTech Hub Accelerator rozpoczęta!
10 kwietnia 2018
Surferzy Wiedzy #4 Jak przekształcić niszową pasję w dochodowy biznes?
15 maja 2018

„Surferzy Wiedzy” #4 Jak przekształcić niszową pasję w dochodowy biznes?

 

Data: 25 kwietnia 2018

 

 „Surferzy Wiedzy”  to seria spotkań z ludźmi, którzy postanowili poświęcić część swojego zawodowego i osobistego życia na uczenie innych tego, co jest dla nich prawdziwą pasją.

Z programu dowiesz się, jak zacząć współpracę i opracować własny model biznesowy nie wydając nawet złotówki!

Widzimy się w wybrane środowe wieczory na żywo! 

 

#4 Jak przekształcić niszową pasję w dochodowy biznes?

Interesujesz się czymś mało popularnym? Jesteś ekspertem w swojej niszy i boisz się, że nie znajdziesz wielu odbiorców? Goście czwartego webinarium z cyklu Surferzy Wiedzy udowadniają, że na oryginalnej pasji można odnieść ogromny sukces!

Małgorzata i Michał Adamczyk są groomerami, czyli profesjonalistami zajmującymi się pielęgnacją i stylizacją psów. Już od 8 lat prowadzą w Warszawie salony Showdog. Teraz postanowili dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem za pomocą kursów online.

O czym opowiedzą supergroomerzy?
- Czym jest Pozytywny Grooming i dlaczego warto się nim zainteresować?
- Jak zbudować biznes na podstawie niszowej pasji?
- Jak wykorzystywać narzędzia cyfrowe do nauczania czynności manualnych?
- Czy ucząc innych swojego fachu odbieramy sobie potencjalnych klientów?

Chcesz wypuścić na rynek swój wyjątkowy produkt EdTech i szukasz wskazówek, jak zacząć? A może chcesz dowiedzieć się więcej o profesjonalnej pielęgnacji psów? Powodów, by obejrzeć ten webinar jest wiele!

Bądźcie z nami podczas transmisji na żywo 25 kwietnia, o godzinie 19:00   

Webinarium już się odbyło!

SURFERZY WIEDZY

Poznaj naszych surferów!

Michał Adamczyk


Od 8 lat Michał Adamczyk wraz z żoną, Małgorzatą Adamczyk, prowadzą salony groomingu Showdog. Z wykształcenia Michał jest inżynierem Zootechnikiem, a doświadczenie biznesowe zdobywał głównie w branży motoryzacyjnej. Dzięki umiejętnościom z zakresu sprzedaży i marketingu, stworzył i z sukcesem rozwija własny biznes. Bazując na wiedzy ze studiów oraz filozofii naturalnego jeździectwa, wprowadził autorską ideę Pozytywnego Groomingu, która jest unikalnym połączeniem behawiorystki i pielęgnacji psów.

Piotr Maczuga


Gospodarzem odcinka jest Piotr Maczuga - menedżer Digital Lab w Digital Knowledge Village. Od ponad 10 lat zajmuje się zawodowo prowadzeniem projektów w zakresie nowoczesnych multimediów w biznesie, edukacji i rozrywce. W ramach działalności pisze, nagrywa, szkoli i występuje publicznie. Zrealizował już ponad 1000 webinariów.