„Surferzy Wiedzy” #2 Jak zamienić swoją wiedzę i pasję w przychody?
6 marca 2018
EdTech – daj się ponieść technologicznej fali
6 marca 2018

Surferzy Wiedzy #3 Teoria strun, czyli e-learning z gitarą w ręku

 

Data: 4 kwietnia 2018

 

 „Surferzy Wiedzy”  to seria spotkań z ludźmi, którzy postanowili poświęcić część swojego zawodowego i osobistego życia na uczenie innych osób tego, co jest dla nich prawdziwą pasją.

Z programu dowiesz się, jak zacząć współpracę i opracować własny model biznesowy nie wydając nawet złotówki!

Widzimy się w wybrane środowe wieczory na żywo! 


#3  Teoria strun, czyli e-learning z gitarą w ręku

Współczesny, digitalowy świat dysponuje już nowoczesnymi metodami i narzędziami, które bez wychodzenia z domu pozwalają nam na opanowanie nowego języka, prowadzenia profesjonalnych prezentacji czy naukę gry na instrumentach. Tym razem podczas naszego wirtualnego spotkania z „surferem wiedzy” skupimy się na tym ostatnim, czyli pogadamy o nowej formie edukacji z gitarą w ręku!

Zastanawiasz się jak wykorzystać nowe technologie do realizowania pasji jaką jest edukacja innych? Prowadzisz kursy „face to face”, które ograniczają Cię godzinowo? Może czas pomyśleć o skalowaniu swojego biznesu? Jak zrobić to dobrze opowie nam - Mateusz Czechowicz.


➡ Na jakich zasadach działa szkoła muzyczna online – sprawdza się wideo nauka czy potrzebny jest feedback?
➡ Jak skutecznie uczyć innych gry na różnych instrumentach?
➡ Czy każdy może nauczyć się beatboxu, czy trzeba mieć do tego talent?
➡ A wreszcie… jak wygląda współpraca artysty i komputera?

Wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką zapraszamy na trzeci odcinek z cyklu „Surferzy Wiedzy”, podczas którego odpowiemy na pytania związane z muzyką i jej nauką. 4 kwietnia o godzinie 19.

Webinarium już się odbyło!

SURFERZY WIEDZY

Poznaj naszych surferów!

Mateusz (Mat) Czechowicz


Mateusz Czechowicz twierdzi, że gra na gitarze nie kryje przed nim żadnych tajemnic. Muzyka zawsze była ważna w jego domu oraz życiu i do dzisiaj, na tyle, że kiedy nie gra to... śpiewa. Jego doświadczenie muzyczne mówi samo za siebie. Mat od 8 lat gra w zespołach, a od 6 występuję na scenie. Poza tym jest pedagogiem, który prowadzi prywatne lekcje oraz grupy gitarowe na obozach rockowych. Razem z beatboxerem Marelem Borowcem współtworzą niezwykły duet muzyczny - Czechowicz&Borowiec.

Piotr Maczuga


Gospodarzem odcinka jest Piotr Maczuga - menedżer Digital Lab w Digital Knowledge Village. Od ponad 10 lat zajmuje się zawodowo prowadzeniem projektów w zakresie nowoczesnych multimediów w biznesie, edukacji i rozrywce. W ramach działalności pisze, nagrywa, szkoli i występuje publicznie. Zrealizował już ponad 1000 webinariów.