„Surferzy Wiedzy” #1 Jak roboty i ludzie będą ze sobą współpracować?
27 lutego 2018
Surferzy Wiedzy #3 Teoria strun, czyli e-learning z gitarą w ręku
6 marca 2018

„Surferzy Wiedzy” #2 Jak zamienić swoją wiedzę i pasję w przychody?

 

Data: 21 marca 2018

 

 „Surferzy Wiedzy”  to seria spotkań z ludźmi, którzy postanowili poświęcić część swojego zawodowego i osobistego życia na uczenie innych osób tego, co jest dla nich prawdziwą pasją.

Z programu dowiesz się, jak zacząć współpracę i opracować własny model biznesowy nie wydając nawet złotówki!

Widzimy się w wybrane środowe wieczory na żywo! 


#2  Jak zamienić swoją wiedzę i pasję w przychody?

Stworzenie własnego produktu edukacyjnego, a wcześniej rozpisanie harmonogramu działań – to nie bułka z masłem! Od czego zacząć, kiedy nie wiesz od czego zacząć, czyli jak planować własne projekty tak, by na nich zarabiać? Na te i inne pytania w najbliższym spotkaniu odpowie nam doświadczona Project Managerka - Kaśka Żbikowska.

➡ Czy pasja i wyobraźnia mogą ze sobą współgrać w sferze finansowej?
➡ Od czego zacząć swój projekt edukacyjny?
➡ Jak skutecznie uczyć i motywować innych w świecie nowych technologii?
➡ 7 najpopularniejszych błędów popełnianych przy prowadzeniu projektów
➡ A wreszcie… jak mówić do ludzi, aby nas słuchali?

Wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką zapraszamy na drugi odcinek z cyklu „Surferzy Wiedzy”, podczas którego odpowiemy na te nurtujące pytania. 21 marca o godzinie 19.

Webinarium już się odbyło!

SURFERZY WIEDZY

Poznaj naszych surferów!

Kaśka Żbikowska


Edukatorka przyszłości, skuteczna trenerka, autorka książek, pasjonatka. Kilkanaście lat w korporacjach dało jej potężne fundamenty do tego, co teraz robi zawodowo – realizowania się jako trener i projektantka produktów rozwojowych. Na co dzień pracuje jako Acceleration Manager w PGE Nowa Energia. Kaśka jest również twórcą #DigitalGirls Academy i strony www.digitalgirls.pl. Jest przekonana, że połączenie wyobraźni i biznesu jest możliwe.

Piotr Maczuga


Gospodarzem odcinka jest Piotr Maczuga - menedżer Digital Lab w Digital Knowledge Village. Od ponad 10 lat zajmuje się zawodowo prowadzeniem projektów w zakresie nowoczesnych multimediów w biznesie, edukacji i rozrywce. W ramach działalności pisze, nagrywa, szkoli i występuje publicznie. Zrealizował już ponad 1000 webinariów.