„Surferzy Wiedzy” #2 Jak zamienić swoją wiedzę i pasję w przychody?
6 marca 2018
EdTech – daj się ponieść technologicznej fali
6 marca 2018

Surferzy Wiedzy #3 Teoria strun, czyli e-learning z gitarą w ręku

 

Data: 4 kwietnia 2018

 

 „Surferzy Wiedzy”  to seria spotkań z ludźmi, którzy postanowili poświęcić część swojego zawodowego i osobistego życia na uczenie innych osób tego, co jest dla nich prawdziwą pasją.

Z programu dowiesz się, jak zacząć współpracę i opracować własny model biznesowy nie wydając nawet złotówki!

Widzimy się w wybrane środowe wieczory na żywo! 


#3  Teoria strun, czyli e-learning z gitarą w ręku

Współczesny, digitalowy świat dysponuje już nowoczesnymi metodami i narzędziami, które bez wychodzenia z domu pozwalają nam na opanowanie nowego języka, prowadzenia profesjonalnych prezentacji czy naukę gry na instrumentach. Tym razem podczas naszego wirtualnego spotkania z „surferem wiedzy” skupimy się na tym ostatnim, czyli pogadamy o nowej formie edukacji z gitarą w ręku!

Zastanawiasz się jak wykorzystać nowe technologie do realizowania pasji jaką jest edukacja innych? Prowadzisz kursy „face to face”, które ograniczają Cię godzinowo? Może czas pomyśleć o skalowaniu swojego biznesu? Jak zrobić to dobrze opowie nam - Mateusz Czechowicz.


➡ Na jakich zasadach działa szkoła muzyczna online – sprawdza się wideo nauka czy potrzebny jest feedback?
➡ Jak skutecznie uczyć innych gry na różnych instrumentach?
➡ Czy każdy może nauczyć się beatboxu, czy trzeba mieć do tego talent?
➡ A wreszcie… jak wygląda współpraca artysty i komputera?

Wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką zapraszamy na trzeci odcinek z cyklu „Surferzy Wiedzy”, podczas którego odpowiemy na pytania związane z muzyką i jej nauką. 4 kwietnia o godzinie 19.

ZAPISZ SIĘ!

Seminarium jest bezpłatne ale wymagana jest rejestracja

Twoje imię:
Email:

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Polityki Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Digital Knowledge Observatory w celu realizacji zamawianych usług.*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Fundację Digital Knowledge Observatoryw imieniu własnym lub jej partnerów biznesowych.*

SURFERZY WIEDZY

Poznaj naszych surferów!

Mateusz (Mat) Czechowicz


Mateusz Czechowicz twierdzi, że gra na gitarze nie kryje przed nim żadnych tajemnic. Muzyka zawsze była ważna w jego domu oraz życiu i do dzisiaj, na tyle, że kiedy nie gra to... śpiewa. Jego doświadczenie muzyczne mówi samo za siebie. Mat od 8 lat gra w zespołach, a od 6 występuję na scenie. Poza tym jest pedagogiem, który prowadzi prywatne lekcje oraz grupy gitarowe na obozach rockowych. Razem z beatboxerem Marelem Borowcem współtworzą niezwykły duet muzyczny - Czechowicz&Borowiec.

Piotr Maczuga


Gospodarzem odcinka jest Piotr Maczuga - menedżer Digital Lab w Digital Knowledge Village. Od ponad 10 lat zajmuje się zawodowo prowadzeniem projektów w zakresie nowoczesnych multimediów w biznesie, edukacji i rozrywce. W ramach działalności pisze, nagrywa, szkoli i występuje publicznie. Zrealizował już ponad 1000 webinariów.